Publikacja w magazynie Durszlak

22-03-2018
Durszlak.pl jest internetową platformą zrzeszającą blogerów kulinarnych. Pozwala ona internetowym twórcom docierać do szerszej widowni, a od niedawna również wydaje własne czasopismo.
Obrazek

Od początku miesiąca z ciekawością i bijącym sercem wypatrywałam w kioskach nowy, marcowy numer magazynu Durszlak. Kilka tygodni wcześniej  na facebookowym fanpage'u  serwisu Durszlak.pl  pojawiła się informacja o możliwości zgłoszenia swojej publikacji do drugiego numeru. Postanowiłam  na nią odpowiedzieć. W niedługim czasie dostałam wyznaczony temat, który szczególnie przypadł mi do gustu. Poproszono mnie  o przygotowanie propozycji na  zdrowe, wiosenne śniadania. 

Pobudziło to moją kreatywność. W numerze odnajdziemy zatem  przepisy na sałatkę z kaparami i pieczonymi  buraczkami, zielony koktajl ze szpinakiem oraz pikantne guacamole z rzodkiewką. Obok przygotowanych przeze mnie tekstów znajdziecie smaczne przepisy innych blogerów kulinarnych. Podzielą się oni z Wami poradami i trickami, które sami stosują w kuchni.

  Każdy przepis  opatrzony  jest informacją dotyczącą  kaloryczności dania,  czasu  jego przygotowania oraz ilości porcji. Dodatkowo każdy przepis zawiera  zdjęcia  autorskie  blogerów. Ponadto w rubrykach znajdziemy porady dotyczące przygotowanych potraw.

*Chciałam podziękować serwisowi Durszlak.pl za możliwość pokazania swojej twórczości czytelnikom.